O Nas

W naszym serwisie samochodowym Auto Serwis GA-JAN – Warszawa – Czysta Klima zajmujemy się kompleksową obsługą oraz serwisem układów klimatyzacji w pojazdach. 

Dlaczego warto zostawić swój samochód właśnie u nas? Zajmujemy się serwisem klimatyzacji od małych napraw po kapitalne remonty. Nie odeślemy klienta do punktu naprawy klimatyzacji, gdy okaże się, że układ A/C w Twoim aucie nie jest sprawny.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, zapytaj wprost, czy serwis, który odwiedzasz, oprócz podstawowego uzupełnienia czynnika klimatyzacji, dokonuje również napraw układu klimatyzacji samochodowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz naszym profesjonalistom klimatyzacja w Twoim aucie pozostanie sprawna na wiele lat!

Wyczuwasz nieprzyjemny zapach z klimatyzacji? A może zauważasz plamy pleśni w swoim aucie? To takie przypadki, z którymi wielokrotnie się spotykaliśmy, dlatego służymy pomocą również w zakresie czyszczenia układu klimatyzacji.

Czy ma to znaczenie, że działamy od ponad 30 lat? Sprawdź sam! Przyjedź do nas.

Samochód jedzie po trasie do Auto Serwis GA-JAN - Warszawa
Samochód prosto z Auto Serwis GA-JAN - Warszawa ma wyczyszczone lampy

W Auto Serwis GA-JAN – Czyste auto świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia wnętrz pojazdów w Warszawie.

Każde powierzone nam auto otaczamy należytą opieką, w taki sposób, abyś mógł podróżować w komfortowych warunkach – w świeżym, czystym i pachnącym aucie.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi dezynfekcji wnętrza pojazdu. W pierwszej kolejności korzystamy z metod naturalnych, takich jak ozonowanie, czy też dezynfekcja gorącą parą wodną. W trudniejszych przypadkach dysponujemy również środkami do dezynfekcji chemicznej.

Nasi profesjonalni, wieloletni pracownicy, z ogromną chęcią doradzą Wam, która metoda będzie najskuteczniejsza w zależności od sytuacji. Zadzwoń do nas.

ZADZWOŃ